Racing in Car 2021 Apk Son Sürüm

2.8.0

Racing in Car 2021, araba sürmenin yeni ve gerçekçi bir simülatörüdür. İnanılmaz detaylı iç ve dış mekana sahip yeni modern arabalar satın alın. Karayolu yolunda yüksek hızda sürün ve para kazanmak için trafiği geçin. İç ve dış kamera görünümünü kullanın. Kendinizi gerçek bir modern araba sürerken hissedin!
Download APK
4.3/5 Votes: 50,181
Developer
Unreal Games Studio
Version
2.8.0
Updated
7 Eylül 2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
153M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Racing in Car 2021 Apk Son Sürüm, araba sürmenin yeni ve gerçekçi bir simülatörüdür. İnanılmaz detaylı iç ve dış mekana haiz yeni modern arabalar satın alın. Karayolu yolunda yüksek hızda sürün ve para kazanmak için trafiği geçin. İç ve dış kamera görünümünü kullanın. Kendinizi reel bir uygar araba sürerken hissedin!
Racing in Car 2021 Apk Son Sürüm Özellikleri: – Çok sayıda otomobil: spor otomobiller, SUV’ler, hatchback’ler, sedanlar – Sürücü koltuğundan gerçekçi POV görünümü – Güzel sonsuz Şehir ve Otoyol haritaları – Gündüz ve Gece vakti, dönüşler, köprüler ve tüneller – İnanılmaz derecede detaylı vasıta içi ve dışı – Araba fiziği simülasyonu – İnanılmaz motor sesleri – Cep telefonlarındaki en iyi grafiklerden biri! – Akıllı trafik sistemi Trafik yarışı hiç bu kadar realist olmamıştı!

What's new

*** v2.8.0 güncellemesi ***
•2 YENİ MUHTEŞEM ARABA EKLENDİ!
• ÇOK OYUNCULU TAMAMEN DÜZELTİLDİ! Önceki hatalar için özür dilerim :)
•Multiplayer şimdi farklı ülke ve bölgelerden arkadaşlar için çalışıyor!
•Oyun başlangıcında kendi kendine açılan ayarlar menüsü düzeltildi!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook comments