Five Nights at Freddy’s 2 Apk Son Sürüm 2021*

2.0.3

NOTE: Remastered version from the PC version. A device with at least 2 GB of RAM is required for this game to run properly.
Download APK
4.7/5 Votes: 95,042
Developer
Clickteam USA LLC
Version
2.0.3
Updated
7 Kasım 2020
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
107M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

NOT: PC sürümünden yeniden düzenlenmiş sürüm. Bu oyunun düzgün emek vermesi için minimum 2 GB RAM’e haiz bir cihaz gereklidir. Yeni ve geliştirilmiş Five Nights at Freddy’s 2 Apk Son Sürüm 2021 tekrar hoş geldiniz! Five Nights at Freddy’s 2 Apk Son Sürüm 2021‘de eski ve yaşlanan animatroniklere yeni bir karakter ekibi katılıyor. Çocuk dostudurlar, son olarak yüz tanıma teknolojisiyle güncellenirler, yerel suç veritabanlarına bağlanırlar ve hem çocuklar aynı zamanda yetişkinler için güvenilir ve keyifli bir şov sunmaya söz verirler!
Ne yanlış gidebilir? Geceleri çalışan yeni emniyet görevlisi olarak işiniz kameraları kovuşturmak ve mesai saatleri dışında hiçbir şeyin ters gitmemesini sağlamak. Önceki gardiyan, ofise girmeye çalışan karakterlerden şikayet etti (o zamandan beri gündüz vardiyasına taşındı). Bu yüzden işinizi kolaylaştırmak için, animatronik karakterleri yanlışlıkla ofisinize girerlerse sizi bir tek bırakmaları için kandırması ihtiyaç duyulan kendi boş Five Nights at Freddy’s 2 Apk Son Sürüm 2021 kafanız sağlandı. Her vakit olduğu şeklinde, Fazbear Entertainment ölüm yada parçalanmadan sorumlu değildir. NOT: Oyun tamamen İngilizcedir. #MadeWithFusion

What's new

- New options
- New Toy Bonnie action figure for your desk (New and Shiny challenge reward)
- Improved panning method
- Improved Customize Night screen
- Improved virtual gamepad now supported on all devices
- Improved audio support (again)
- The app can now switch from one landscape orientation to the other
- Various fixes and improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook comments